Як почати навчання криптовалют: поради від експертів

Як почати навчання криптовалют: поради від експертів

Зміст цієї статті:

Ефективність та безпека при роботі з криптовалютами безпосередньо залежить від значень та досвіду інвестора чи трейдера. Важливо пам’ятати, що крипта є фінансовим інструментом з найвищою волатильністю, її курс залежить від трендів ринку, балансу попиту та пропозиції може різко змінюватися в будь-який бік.

Навчання криптовалют для початківців – це перший і важливий крок на шляху розвитку в криптосфері. Починати варто з основ, приділяючи увагу базовим поняттям, таким як блокчейн, криптобірж, інвестиції та інші.

Поради щодо навчання криптовалютам від експертів

Щоб навчитися ефективно заробляти на криптовалюті, потрібно запам’ятати кілька ключових правил:

 • Торгівля криптовалютами здійснюється цілодобово.
 • Курс всіх крипто монет так чи інакше залежить від Bitcoin.
 • Інвестиції в крипту завжди несуть ризики через високу волатильність активу.
 • Не всі монети, представлені на ринку, мають високу ліквідність.

Навчання криптовалютам для експертів-початківців має включати кілька основних блоків:

 1. Технологія блокчейн, її особливості, переваги та недоліки, проекти, створені на блокчейні.
 2. Стратегії заробітку. Інвестиції та трейдинг. Види інвестицій та стилі трейдингу.
 3. Поняття технічного та фундаментального аналізу криптовалют.
 4. Правила та способи купівлі чи продажу активу.
 5. Правила безпечного зберігання криптовалюти. Способи зберігання криптовалюти, вибір гаманця.
 6. Поняття ризиків та волатильності криптовалютних ринків. Принципи диверсифікації ризиків.

Це основні теми, які потрібно знати новачкові. Експерти радять працювати з криптовалютами, розібравшись у базових поняттях, інакше початковий депозит швидко згорить, а разом із ним бажання вкладати гроші в цифрові активи.

Як розпочати роботу з криптовалютами: вивчення основ трейдингу

Трейдери заробляють на різниці курсу між купівлею та продажем криптовалюти. Торгівля відбувається на біржах та P2P-платформах. Почати шлях у трейдингу варто з вивчення популярних та затребуваних монет, а також вибору відповідної криптовалютної біржі. Новачку важливо зрозуміти різницю між централізованими та децентралізованими торговими майданчиками, а також навчитися вибирати ліквідні монети, які завжди можна швидко продати.

Існує багато стратегій та стилів трейдингу. Позиції на продаж або купівлю активу можуть утримуватись від кількох секунд до кількох місяців. Кожен стиль торгівлі передбачає використання певних індикаторів та інструментів аналізу ринку криптовалют. Якщо ви серйозно налаштовані на заробіток трейдингом, потрібно навчитися використовувати торгові індикатори, працювати зі графіками зі свічками.

Важливо! Торгувати криптовалютою варто починати з тренувального рахунку. Це допоможе ознайомитися з механізмом роботи біржі та її інструментами.

Щоб автоматизувати трейдинг та підвищити його ефективність, можна навчитися використовувати торгові боти на криптовалютних біржах. Вони допомагають здійснювати безліч угод протягом короткого періоду часу.

Інвестування в криптовалюти: що потрібно знати

Привабливість інвестицій у криптовалюту пояснюється можливістю її швидкого зростання. Проте інвестиції у цифрові активи – найризикованіші на фінансових ринках. На прикладі Bitcoin ми побачили, що крипта може різко зрости в десятки разів, так і обвалитися за лічені дні.

Вивчаючи інвестиції, новачкові потрібно дізнатися:

 • Які бувають криптовалюти та токени, чим відрізняється їхній функціонал.
 • Як купити криптовалюту за найвигіднішим курсом, як визначити найкращий момент для покупки.
 • Як правильно розподіляти активи в інвестиційному портфелі?

Як швидко навчитися працювати з криптовалютами

Ставайте студентом Crypto Crew і вчитеся заробляти на криптовалюті, керуючи ризиками! Ми пропонуємо не просто посібник для новачків з криптовалютів, а повноцінний навчальний курс, що складається з актуальної теорії та великої кількості практики. Наші ментори допоможуть розібратися в найскладніших темах, вибрати стратегію інвестицій або трейдингу, що підходить для вас, успішно стартувати на біржі.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали