Робота з криптовалютою

Робота з криптовалютою

Зміст цієї статті:

Розбираючись у криптовалюті та різних способах заробітку на ній, знайти прибуткову роботу нескладно. Професійний трейдер завжди знайде можливість заробити, але щоб стати професіоналом, потрібно вчитися. Ми розповімо про способи роботи з криптовалютою та способи отримання доходу від неї.

Варіанти заробітку на криптовалюті: що вибрати

Самостійно заробляти на крипті можна у різний спосіб. Найпростіший – довгострокові інвестиції. Купивши перспективну монету з високою чи середньою капіталізацією сьогодні, ви зможете продати її через якийсь час, коли курс активу помітно зросте. Такий варіант заробітку підходить навіть новачкам, адже він не передбачає постійного моніторингу ситуації на ринку, щоденної роботи з графіками та аналізом. Але варто пам’ятати про високу волатильність крипти та диверсифікувати інвестиційний портфель, вкладаючи гроші у різні монети.

Складніший, але й одночасно більш прибутковий варіант заробітку – трейдинг. Суть трейдингу полягає у купівлі активу за однією ціною та продаж дорожче, щоб заробити на різниці курсу. Трейдер може працювати як самостійно, так і в наймові команді. Серед вакансій роботи з криптовалютою саме пропозиції про трейдерство зустрічаються найчастіше.

Існують і пасивні способи заробітку на крипті, наприклад, стекінг. Це блокування певної суми криптовалюти на рахунку власника за винагороду. Біржі використовують стекінг для підтримки функціональності та працездатності блокчейну, а власники активу заробляють, не докладаючи зусиль. Також криптовалюту можна здавати у лендінг. Торгові платформи платять власникам активу відсотки, а крипту, взяту в лендінг, дають трейдерам в якості кредитів для торгівлі.

Що потрібно знати, щоб успішно працювати з криптовалютою

Плануючи заробляти на крипті, необхідно розпочати вивчення сфери з основ. Перш за все, ви повинні розуміти, що немає єдиного стилю торгівлі. Існує безліч стратегій, наприклад, дейтрейдинг – відкриття великої кількості угод, які потрібно закрити до закінчення торгового дня. А є скальпінг, який передбачає відкриття максимально можливої ​​кількості коротких угод протягом торгової сесії, позиції утримуються від кількох секунд до кількох хвилин.

Щоб успішно працювати з криптовалютою, необхідно знатися на трендах, знати, хто таке «бики», «ведмеді», «кити». Вміння вчасно розпізнавати зміну тренду на крипторинці допомагає трейдерам захищатись від маніпуляцій, зберігати свої активи та заробляти.

Щоб прогнозувати та робити вигідні інвестиції, необхідно освоїти технічний аналіз та навчитися працювати з графіками. Ця навичка допоможе передбачати рух курсу, вчасно купувати чи продавати актив.

Не менш важливим є вміння керувати ризиками. Існує кілька типів ризиків, кожен з яких має врахувати та передбачити трейдер. Грамотний ризик-менеджмент рятує депозит та капітал трейдера, що не дозволяє здійснювати емоційні та невиправдано ризиковані угоди.

Навчання роботі з криптовалютою для новачків

Сфера цифрових активів складна, багатогранна та динамічна. Щоб успішно заробляти та розвиватися в ній, вчитися треба безперервно, стежачи за трендами, знайомлячись із новими технологіями, завжди залишаючись у курсі останніх новин. Навчитися роботі з криптовалютою швидше та ефективніше допомагають курси від професійних інвесторів та трейдерів. Пройшовши курс, новачок отримує такі навички:

  • самостійні інвестиції та диверсифікація портфеля;
  • аналіз стану ринку та тренду;
  • складання плану ризик-менеджменту, управління ризиками;
  • вміння працювати з графіками та аналітичними даними з відкритих джерел;
  • самостійний вибір стратегії торгівлі криптовалютою та закриття успішних угод.

Усьому цьому ви навчитеся на курсі від Crypto Crew та у нашій спільноті. Пройшовши навчання від професійних трейдерів, зможете самостійно заробляти на цифрових активах та знайти підходящу роботу з криптовалютою в інтернеті, зробивши заробіток на крипті основним джерелом доходу.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали