Заробити на NFT

Заробити на NFT

Зміст цієї статті:

З’явившись нещодавно, NFT стали одним із головних трендів у світі цифрових активів та сучасного мистецтва. Ви напевно самі жодного разу читали новини про рекордні угоди на купівлю та продаж NFT. Заробити на них може кожен, розібравшись у тонкощах, навчившись вибирати перспективні проекти та правильно інвестувати.

Що таке NFT і як заробити на ньому

NFT або невзаємозамінний токен – це сертифікат, що купується користувачем, що закріплює за ним право володіння цифровим активом. Як такий актив може використовуватися зображення, музика, будь-який предмет, перетворений на віртуальний формат. Сертифікат створюється технологією блокчейну, як і криптовалюта, але є різниця. У блокчейн ланцюжку крипти всі ланки однакові і взаємозамінні, а NFT – ні. Токен унікальний і неповторний, його неможливо підробити чи замінити іншим. Найчастіше NFT створюється для зображень. Сам предмет, що став основою створення токена, може використовуватися всіма, передаватися, копіюватися, публікуватися, але тільки у власника NFT цього є право на володіння цифровим активом.

Існує кілька способів, як заробити на NFT, тому токени активно продаються та купуються. Але далеко не всі токени є перспективними і можуть принести своїм власникам дохід. Щоб інвестувати та заробляти на перепродажі NFT, варто вивчити основні способи заробітку, а також навчитися обирати вигідні проекти.

Як заробляти на NFT

Є багато способів заробити на NFT з нуля, не витрачаючи власних грошей. Один з простих і популярних Play to earn – це блокчейн-ігри, в яких гравці як винагорода за пройдені рівні отримують токени. Проводячи час із задоволенням, граючи в цікаву онлайн гру, ви можете заробити NFT для своєї колекції, а згодом продати токен, коли він виросте в ціні. Одна з найпопулярніших блокчейн-ігор сьогодні – Axie Infinity. Токени, зароблені гравцем, більше не належать розробникам гри, а переходять у повне володіння користувача, він має право продати їх або залишити у себе.

Ще один спосіб, що дозволяє заробити на NFT з нуля – брати участь у безоплатній роздачі токенів. Для тих, хто тільки починає розумітися на темі, але не хоче вкладати власні гроші, існують NFT-дропи. Це розіграші, де за виконання нескладних дій учасник може отримати токени. Дії у дропах – це передплати на акаунти в соціальних мережах, репости постів та інші. Це лотерея, і, якщо учаснику пощастить, він може виграти віртуальний актив, продати його та отримати криптовалюту чи реальні гроші.

Самостійно заробити на NFT із нуля можна, створюючи їх. Приєднавшись до NFT-проекту як автора контенту, користувач отримуватиме криптовалюту для покупки токенів або інші токени, що використовуються як оплата. Хороші шанси стати учасниками таких проектів у творчих людей художників, письменників, музикантів.

Найпростіший спосіб заробітку – купити та перепродати токен після підвищення його ціни. Для купівлі та продажу тактивів існують спеціальні маркетплейси. Сьогодні працюють безліч зручних платформ, наприклад OpenSea або SuperRare. Практично всі вони влаштовані однаково, реєстрація не забирає багато часу, а для угоди користувачеві потрібно лише створити аккаунт, пройти верифікацію і відкрити криптовалютний гаманець.

Навчання заробітку на NFT

Цифрові активи дають можливість добре заробляти, але успіх приходить до тих, хто заглиблюється у вивчення теми, розуміється на процесах і трендах. Хочете дізнатися, як можна заробити на NFT швидко та з мінімальними вкладеннями? Проходьте навчання!

Команда Crypto Crew розробила ефективний курс навчання для всіх, хто хоче розібратися в особливостях незмінних токенів і отримувати дохід. Ментори нашого курсу знають, як заробити на NFT новачкові, не ризикуючи власним коштом. Приєднуйтесь до нашого крипто-ком’юніті, і ви дізнаєтеся не тільки, як заробити на продажі NFT, але й навчитеся робити перспективні інвестиції, аналізувати тренди ринку та самостійно обирати вигідні проекти.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали