Як визначити рівень підтримки криптовалюти та використовувати його для прийняття інвестиційних рішень

Як визначити рівень підтримки криптовалюти та використовувати його для прийняття інвестиційних рішень

Зміст цієї статті:

Рівень підтримки – один із найважливіших показників для трейдерів, які заробляють на криптовалютних біржах. Визначивши його, легше прогнозувати рух ціни та приймати вигідні торговельні рішення. Розкажемо, як використовувати оцінку рівня підтримки криптовалюти для ухвалення інвестиційних рішень.

Оцінка рівня підтримки криптовалюти: важливий інструмент для інвесторів

Щоб розібратися, як на основі аналізу збільшувати прибутковість трейдингу та знижувати ризики, варто спочатку зрозуміти, що таке рівень підтримки криптовалюти. Так називають ціну, за якої на ринку підвищується попит на актив. Рівень підтримки є важливим індикатором для інвесторів, оскільки будь-які фінансові активи схильні до коливань курсів, їх вартість може різко і значно змінюватися.

Отже, рівень підтримки – це ціновий рівень на графіці, який криптовалюта неспроможна подолати у поточному низхідному русі. Коли курс активу досягає його, трейдеру, щоб заробити, варто виставляти ордери на купівлю активу. Курс може і подолати рівень підтримки – у цьому випадку ціна продовжує знижуватись.

Які фактори впливають на рівень підтримки криптовалюти і як їх аналізувати

Є кілька факторів, які впливають на стан ринку загалом та рівень підтримки зокрема. Основним чинником є ринковий тренд. Якщо загальний тренд ринку криптовалюти сприяє купівлі активу, це може сформувати рівень підтримки.

Для аналізу використовуються історичні дані та фундаментальні показники. У першому випадку ринок та ціна активу аналізуються на основі цінової динаміки монети у минулому. До фундаментальних показників, що допомагають аналізувати фактори впливу на рівень підтримки, відноситься обсяг торгів, новини зі світу криптовалюти та фінансових ринків, регулювання та введення нових замовлень щодо цифрових активів, збільшення кількості користувачів, технологічні інновації та інші.

Вивчення рівня підтримки криптовалюти: як зменшити ризики інвестування

Ризики, пов’язані з інвестуванням у криптовалюти, можна знизити, провівши ретельний аналіз рівня підтримки активу. Аналіз має бути комплексним і включати:

  • Вивчення графіків. Цінові графіки демонструють історичні цінові рівні підтримки.
  • Аналіз новин. Спостерігаючи новини про криптовалютний ринок, можна побачити, як деякі події впливають на настрої та дії інвесторів, розгортають тренди та викликають стрибки курсів.
  • Технічний аналіз. Він допомагає визначити не тільки рівень підтримки, але й інші важливі показники, а також знайти оптимальні точки для входу на ринок та виходу з угоди.

Важливо! Рівень підтримки – це постійне значення, він змінюється.

Як оцінити реальну підтримку криптовалюти на ринку та зробити вигідні інвестиції

Побачити рівень підтримки можна у торговому терміналі на біржі, використовуючи вбудовані інструменти та індикатори сервісу. Щоб визначити реальну цінність криптовалюти, варто використати комплексний підхід. Оцінити реальну підтримку монети трейдерам допомагають:

  • фундаментальний аналіз;
  • оцінка ринкової капіталізації;
  • технічний аналіз;
  • вивчення психологічного аспекту ринку (настрою різних груп інвесторів, думки експертів).

Інвестування в криптовалюти: чому важливо враховувати рівень підтримки

Рівень підтримки – не єдиний показник, який потрібно враховувати при ухваленні інвестиційних рішень, але один із основних. Чим вищий рівень підтримки, тим вірогідніша стабільність монети і краще її довгострокова перспектива.

Високий рівень підтримки вказує на те, що велика кількість інвесторів вірять в успіх проекту, готові вкладати гроші в монети, очікуючи на зростання. Це може сприяти створенню позитивного іміджу криптовалюти на ринку та підвищенню її вартості. Низький рівень підтримки навпаки говорить про низьку зацікавленість інвесторів в активі, її невисоку ліквідність.

Проходьте навчання в Crypto Crew, щоб навчитися використовувати технічний аналіз для визначення рівня підтримки криптовалюти та робити прибуткові інвестиції.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали