Як заробити на арбітражі криптовалюти: стратегії та інструменти

Як заробити на арбітражі криптовалюти: стратегії та інструменти

Зміст цієї статті:

Арбітраж криптовалюти – один із найбільш популярних способів заробітку на цифрових активах. Він використовується трейдерами на різних біржах, за наявності ефективної стратегії дає добрий результат. Ми розповімо, як заробити на арбітражі криптовалюти.

Стратегії для заробітку на арбітражі криптовалюти

Стратегія арбітражу криптовалюти заснована на купівлі активу на одній біржі та продажу її на іншій за вищою ціною. Завдяки високій волатильності криптовалюти та дрібним коливанням курсів на різних торгових майданчиках трейдери заробляють на різниці вартості.

Для вибору оптимальної стратегії арбітражу криптовалюти слід спробувати кілька варіантів. Наприклад, круговий арбітраж. Він полягає у купівлі крипти на одній біржі та переведенні на іншу, де ціни цього активу вищі – на другій біржі монету потрібно продати за привабливішою ціною, а отримані гроші вивести на першу біржу. Таким чином, можна отримати прибуток, що дорівнює різниці в цінах між біржами з урахуванням комісії за переказ.

Ще одна популярна стратегія – статистичний арбітраж. Стратегія полягає у використанні статистичних розрахунків виявлення відмінностей у цінах крипти різних біржах. Метод заснований на припущенні, що ціна однієї й тієї ж монети на різних біржах може коливатися в залежності від попиту та пропозиції.

Інструменти для заробітку на арбітражі криптовалюти

Для підвищення ефективності трейдингу існують спеціальні інструменти, вони допомагають збільшувати прибуток та економити час. Це роботи для автоматичного арбітражу криптовалюти, торгові термінали з широким функціоналом, аналітичні інструменти.

Торгові боти або сканери – один із найцікавіших інструментів арбітражу криптовалюти. Ці програми працюють за заданим користувачем алгоритмом, автоматизують процес трейдингу, дозволяють суттєво збільшити кількість відкритих та закритих протягом торгової сесії позицій, підвищити ефективність стратегії. Боти відстежують зміну цін на різних торгових майданчиках, швидко реагують на коливання курсів, відкриваючи відповідні ордери.

Використовуючи дані торгових терміналів, трейдери аналізують ринок криптовалют для арбітражу, приймають рішення про купівлю чи продаж активу. Технічний аналіз та індикатори, які можна вибрати на панелі торгових терміналів, допомагають визначити найвигідніші моменти для входу на ринок, заздалегідь прорахувати ризики та спрогнозувати рух ціни.

Особливості та ризики арбітражу криптовалюти

Особливість арбітражної торгівлі – це одночасна можливість отримати високий прибуток і ризик великих втрат. Все залежить від динаміки ціни активу. Через високу волатильність крипторинка ціни монет змінюються швидко. Якщо трейдер зробив невірний прогноз та помилився у розрахунках, він, швидше за все, втратить гроші.

Складність арбітражу криптовалюти полягає у нестабільності ринку та різких коливань курсів. Зменшити ризики дозволяє технічний аналіз, який важливо розпочати освоювати вже з перших днів торгівлі на біржі.

Як почати заробляти на арбітражі криптовалюти

Арбітраж криптовалюти для трейдерів-початківців може здатися складним видом заробітку. Щоб якнайшвидше почати заробляти на ньому, потрібно вивчити специфіку методу, спробувати кілька стратегій, розібратися, як працюють торгові інструменти на біржах.

Що потрібно зробити новачкові:

  • Вивчити базові правила технічного аналізу.

  • Використовувати ботів. Є спеціальні сканери, які аналізують ринок і допомагають трейдерам швидше вибрати торгові майданчики, на яких ціна одного й того ж активу відрізняється.

  • Навчитися виставляти стоп-лоси. Це додатковий ордер, який запобігає незапланованим втратам, знижує ризики та скорочує збитки.

  • Опанувати принципи диверсифікації портфеля. Щоб компенсувати збитки від однієї монети прибутком від іншої, варто заповнити портфель перспективними активами з різними рівнями ризиків.

Бажаєте заробляти арбітражем криптовалюти професійно? Проходьте навчання у Crypto Crew! Навчимо вибирати ефективні стратегії, правильно використовувати ботів та керувати ризиками.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали