Початок у крипті без вкладень

Початок у крипті без вкладень

Зміст цієї статті:

Криптовалютний ринок приваблює дедалі більше людей у ​​всьому світі. Незважаючи на високу волатильність крипти та нестабільність індустрії, інвестори вкладають гроші в цифрові активи та заробляють на них. Новачок, який поки що не розібрався в особливостях криптосфери, може почати інвестувати та грати на біржі, маючи невеликий стартовий капітал і навіть без нього. Є кілька способів заробити криптовалюту в інтернеті без вкладень, і ми розповімо вам про них.

Як заробляти на крипті

Заробляти реальні гроші на криптовалюті можна у різний спосіб. Найзрозуміліший – інвестувати та перепродувати актив. Купивши будь-яку крипту на біржі або маркетплейсі, ви можете дочекатися підвищення ціни та продати її, заробивши на різниці курсу. Проводити такі транзакції можна на всіх популярних біржах, наприклад, Binance.

Інший спосіб отримати прибуток із крипти – стейкінг. Це альтернатива банківському депозиту. Купивши криптовалюту, власник може скористатися послугою стейкінгу під відсотки на біржі. Великі біржі пропонують таку функцію підтримки стабільності, безпеки і популярності платформи, а користувачі отримують пасивний дохід.

Ще один варіант заробітку – лендінг. Власник крипт може позичити її під відсотки. Подібні кредити видаються трейдерам та криптовалютним біржам. Платформи беруть крипту для підвищення ліквідності активу. Кредит у крипті видається безстроково чи визначений термін.

Чи можна почати заробляти на криптовалюті без вкладень

Перераховані вище способи заробітку підходять тим, хто вже має крипту. Якщо ви хочете заробити криптовалюту з нуля без вкладень, варто розібратися у способах отримання цифрових активів безкоштовно. Особливо це актуально для новачків, які побоюються вкладати реальні гроші в крипту, поки не вивчили ринок. Заробити криптовалюту без вкладень і швидко можна, це доступно всім, хто готовий витратити трохи часу та вчитися.

Коротко про те, як можна заробити на криптовалюті без вкладень:

  • Airdrop;
  • GameFi;
  • Партнерські програми.

Де отримати крипту безкоштовно

Airdrop

Отже, якщо ви шукаєте способи, як заробити криптовалюту без вкладень, отримайте її через Airdrop. Це досить просто та без ризиків. Багато платформ для популяризації нових монет влаштовують безкоштовну роздачу крипти потенційним інвесторам. Так вони приваблюють нових клієнтів. Беручи участь у безкоштовній роздачі монет, ви отримуєте їх прямо на свій криптогаманець, який потрібно створити заздалегідь. Іноді для отримання активу користувач повинен виконати ряд нескладних дій:

  • Зареєструватися та пройти верифікацію на платформі, яка організує Airdrop.
  • Оформити передплату на розсилку новин.
  • Підписатися на сторінки платформи у соціальних мережах.

GameFi

Заробити криптовалюту без вкладень новачок може граючи в онлайн-ігри. GameFi – ігри з блокчейн, які як винагорода за пройдені рівні та виконання певних завдань роздають крипту або NFT. Ігор для заробітку криптовалюти без вкладень багато, наприклад, Axie Infinity, Benji Bananas, Genopets, Illuvium та інші.

Партнерські програми

Заробити криптовалюту без вкладень можна на партнерських програмах. Суть таких проектів полягає у розміщенні спеціальних посилань у соціальних мережах та одержанні прибутку від зареєстрованих за посиланням користувачів. Партнерки потрібні для залучення клієнтів та інвесторів на біржі, онлайн-обмінники крипти та хмарні сервіси майнінгу. Такими програмами користуються Binance, Bybit, OKX та інші популярні платформи. Для участі потрібно зареєструватись у партнерській програмі, вказати адресу криптовалютного гаманця, згенерувати реферальне посилання, поділитись їй у своєму блозі та соціальних мережах.

Дізнатися всю правду про заробіток криптовалюти без вкладень ви можете на курсі та в ком’юніті Crypto Crew. Наша команда розповість все про перспективні способи отримання крипти, інвестиції та трейдінг, навчить впевнено і без ризиків грати на біржі. Ми розробили навчальний курс для трейдерів усіх рівнів та запрошуємо вас приєднатися до нашого крипто спільноти, де ви щодня отримуватимете актуальну інформацію, аналітику та огляди нових монет, в які варто інвестувати вже сьогодні.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали